Постраждалі від херсонської пожежі на Пилипа Орлика отримали допомогу від клієнтів ПриватБанку

19 вересня 2017 року ПриватБанк відкрив єдиний рахунок для фінансової допомоги постраждалим під час пожежі в будинку на вул. Пилипа Орлика, 33. Наразі збір коштів завершено, а мешканці згорілої будівлі отримали благодійні кошти на карти ПриватБанку.


Єдиний рахунок для допомоги потерпілим було відкрито вже у день жахливої трагедії. Фактично відразу доброчинники почали перераховувати кошти за допомогою Приват24, QR-коду, через термінали самообслуговування, при перерахуванні здачі та на сайті фонду ПриватБанку «Допомагати просто!». Саме тут у режимі онлайн можна було спостерігати процес надходження внесків.

У підсумку завдяки благодійним внескам сотень небайдужих українців було зібрано 213 857, 55 гривень – ці кошти рівномірно розподілено для 10 квартир потерпілих херсонців та переведено на їх карти.

– Ми безмежно вдячні усім добрим людям, які підтримали наші родини після пожежі, – висловили загальну думку мешканці будинка на Пилипа Орлика. – Окрема подяка від нас усім організаторам і координаторам процесу допомоги і зокрема ПриватБанку, який відгукнувся на нашу біду одним із перших.

Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» – неприбуткова організація, створена з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах окремих груп і категорій, які потребують піклування. У 2017 році благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто» надав українцям допомогу на 40 908 834 грн.

Серед нещодавніх добрих справ фонду – акція ”Звичайне диво”, у якій взяли участь понад 60 тис. українців. 1 січня 2018 року в усіх обласних лікарнях країни до дітлахів завітав Дід Мороз з подарунками від клієнтів ПриватБанку. Свято для маленьких пацієнтів відбулося і в Херсонській обласній дитячій клінічній лікарні.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *