ПриватБанк випускає картки з індивідуальним дизайном для закоханих херсонців

Прагнеш здивувати свою другу половинку оригінальним подарунком до Дня закоханих? Замовляй вже зараз картку з індивідуальним дизайном у ПриватБанку і до 14-го лютого забирай у будь-якому херсонському відділенні банку або ж чекай на доставку кур’єром.

Валентинки, ліричні вірші, романтичні освідчення у коханні, спільні селфі, квіти, шоколад, куточки закоханих у Потьомкінському сквері Херсона – це далеко не весь перелік того, що ПриватБанк може зобразити на картці з індивідуальним дизайном.

Щоб замовити таку картку, потрібно виконати декілька простих кроків на сайті ПриватБанку carddesign.privatbank.ua . Зокрема, обрати тип картки (Універсальна миттєва, Універсальна Голд чи Картка для виплат), завантажити необхідне фото чи картинку для дизайну картки. Якщо картка призначена для третьої особи – поставити позначку “Карта у подарунок”, обрати будь-яке зручне із 76 відділень ПриватБанку на Херсонщині для отримання картки або ж замовити доставку кур’єром.

Випуск однієї картки з будь-яким оригінальним дизайном для закоханих коштує лише 99 грн.

Крім цього, за аналогією “парні чашки, футболки для закоханих” у ПриватБанку можна замовити і парні картки з індивідуальним дизайном. Дві картки, наприклад, з написами “LO” і “VE” або ж з текстом на одній картці –  “Я кохаю красиву і недоступну” та з текстом на другій – “Піду нафарбуюсь і заховаюсь у сейф” чи з однаковими картинками, фотографіями будуть виконані максимально швидко після замовлення вищевказаним способом на сайті ПриватБанку.

Активувати картки з індивідуальним дизайном закохані можуть самостійно у банкоматі або ж за допомоги співробітників банку у будь-якому відділенні ПриватБанку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *