Понад 250 тисяч львів’ян уже готові користуватися електронними квитками на транспорт

У Львові офіційно презентували нову надзручну систему оплати проїзду смартфоном у трамваях маршруту № 8 (пл. Соборна – кінотеатр ім. Довженка). Для користування потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 від ПриватБанку та сканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах у трамваї або на зупинці транспорту. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостирувати» прямо в смартфоні та пред’явити кондукторові чи контролеру.
«Зроблено у Львові – зроблено найкраще! ПриватБанк пишається тим, що саме в місті Лева завдяки співпраці з міським головою та «Львівелектротрансом» уперше в Україні запроваджено технологію електронних квитків – зручну, зрозумілу та ідеальну з точки зору безпеки, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Кожен пасажир може оплатити проїзд двома кліками на смартфоні. Це забирає від 20 до 40 секунд, залежно від якості зв’язку».

 

 

«Privat24 інстальовано сьогодні у 250 000 жителів, і ми плануємо цю систему впроваджувати на весь громадський транспорт», – зазначив на брифінгу з нагоди новації міський голова Львова Андрій Садовий.

 

«Верховна Рада в другому читанні підтримала законопроект № 4121, який дає можливість також запускати електронний квиток, який давно вже готовий у Львові», – сказала радник міського голови Львова Яніка Мерило.
«Оплата смартфоном дасть можливість пасажирам розраховуватись мобільно та швидко. Не буде зловживань із повторним використанням закомпостируваних квитків, – сказав керівник «Львівелектротрансу» Михайло Сидорович. – Уже зараз розглядаємо можливість розширення функціонала проекту, щоб можна було купувати місячний квиток за допомогою смартфонів, не йдучи до каси».
Найголовніше, що можливість відмовитись від зайвого блукання трамваєм до водія по квиток або передачі грошей через інших пасажирів схвально оцінили й пасажири трамвая № 8.
«Плюсую тисячу своїх мегалайків і ПриватБанку, і місту за те, що зробили такий проект, – говорить житель Львова Андрій Коваль. – Час і нерви – ось що я зберігаю, оплачуючи проїзд у трамваї через Privat24. Та й екологічна складова для мене дуже важлива. Нам усім треба берегти природу й ліси. Менше паперових квитків – це дуже сучасно!»
Після апробації електронної оплати проїзду в трамваї № 8 нову систему розрахунку запровадять у тролейбусах № 9 і 13. При цьому для зручності пасажирів діятиме й паперовий квиток. Ця система збережеться й після впровадження електронного квитка, щоб пасажир міг обрати найбільш зручний для себе спосіб оплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *