ПриватБанк продовжує великий розпродаж квитків до столиці

Будь-який українець зможе поїхати на поїзді до Києва всього за 100 грн, якщо візьме участь у безстроковій акції ПриватБанку та MasterCard. Купити акційний квиток можна за допомогою смартфону в мобільному банку Privat24, а оплатити – банківською карткою MasterCard.

«Наша вереснева акція виявилася настільки популярною в клієнтів, що ми з нашими партнерами MasterCard вирішили зробити її безстроковою, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Якщо ви збираєтеся до Києва, спробуйте купити квитки у своєму смартфоні, це гарантовано заощадить час, а цілком можливо, і гроші на купівлі квитків».

Щоб з’їздити до Києва за 100 грн, потрібно запустити на своєму мобільному додаток Privat24 (доступно абсолютно безкоштовно всім власникам Android- та iOS-девайсів), зайти в розділ «Квитки», вибрати станцію прибуття «Київ-Пасажирський» і знайти рейси з акційною вартістю квитка 100 грн. Акційні квитки буде видно відразу ж під час вибору місця у вагоні.

ПриватБанк першим з українських банків почав продаж електронних квитків у 2014 році, зараз щодня через ПриватБанк українці купують понад 19 тисяч залізничних квитків.

Купити електронний квиток на поїзд, літак, автобус, футбольний матч, культурні заходи можна за пару хвилин в Інтернет-банку Приват24, на спеціальному сайті bilet.pb.ua, через термінaли сaмообслуговування та у відділеннях банку. Також у банку працює цілодобовий сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700. Електронні залізничні квитки не потрібно обмінювати в касах на звичайні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *