За п’ять років клієнти ПриватБанку «допомогли просто» на 56 млн грн

Клієнти та співробітники ПриватБанку за п’ять років роботи фонду «Допомагати просто!» зібрали на благодійні проекти понад 55,6 млн грн. Як повідомили у фонді, у його проектах уже взяли участь майже 700 тисяч жителів України, а основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дитячим будинкам і створення необхідних умов для ефективного лікування в Україні дітей з онкологічними захворюваннями.

«На жаль, війна внесла свої корективи в роботу нашого фонду, і крім програм допомоги хворим дітям, ми разом з нашими клієнтами допомагали армії, пораненим бійцям, – говорить керівник фонду «Допомагати просто!» Ганна Павлова. – Звичайно ж, наш фонд завжди готовий прийти на допомогу постраждалим у результаті стихійних лих і техногенних катастроф, ми завжди допомагаємо саме там, де ця допомога потрібна найбільше».

Унікальність фонду та програми «Допомагати просто!» в тому, що фонд формується не за рахунок великих вкладень одиничних меценатів або підприємств, а за рахунок перерахування невеликих сум у касах банку, через банкомати та Приват24. При цьому банк не тільки забезпечує можливість зручного збору коштів, але й повний контроль за витрачанням благодійних грошей.

Приєднатися до програм «Допомагати просто!» може будь-хто. Зробити свій внесок у добру справу можна всього за хвилину на сайті blago.pb.ua, у системі електронних платежів Приват24 або в будь-якому банкоматі ПриватБанку по всій країні. Кожна з перерахованих гривень дійде до свого одержувача. Усі, хто перераховує гроші, обов’язково отримують звіт про їх використання на e-mail або в SMS.

Операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій, а інформацію про кожне зарахування та подальше використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *