Херсонці можуть оформити поліс ОСЦПВ онлайн і заощадити 50 грн на доставці у зручне для них місце

Усі херсонці, що мають авто, знають про необхідність страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів. Варіантів купівлі цих полісів існує чимало – але вдумливе порівняння аргументовано приводить до висновку, що найнижчу ціну та вигідні умови пропонує ПриватБанк.

Поліс ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності) – це обов’язковий вид страхування. По ньому страхується відповідальність власника (водія) транспортного засобу. Поліс ОСЦПВ захищає кошти водія від незапланованих витрат в результаті ДТП, яке настало з його вини.

За відсутність страхового поліса ОСЦПВ передбачений штраф, який становить від 425 до 850 грн – поліс ОСЦПВ коштує набагато дешевше. Але найголовніше – при відсутності поліса ОСЦПВ водієві доведеться за свій рахунок відшкодовувати збиток потерпілим.

– Вартість поліса залежить від типу транспортного засобу, об’єму двигуна, місця реєстрації авто та сфери його використання, – говорить керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. – Окремі категорії громадян мають пільги при оформленні поліса – відповідно до ст. 13 Закону України “Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”.

Розрахувати вартість поліса можна просто на сайті ПриватБанку або в Приват24. Оформити поліс ОСЦПВ херсонці можуть онлайн – і при цьому заощадити 50 грн на доставці у зручне для них місце. Існують також інші варіанти придбання поліса: у ТСО або безпосередньо у відділенні. Окрім зручного та швидкого оформлення, серед переваг обслуговування в ПриватБанку – оплата з картки будь-якого банку, безкоштовна доставка, SMILE Assistance та відсутність потреби виклику ДАІ при збитку до 25000 грн.

Тільки у липні херсонці придбали 95 полiсiв ОСЦПВ, загалом з початку року – 597. У цілому по Україні у липні за полісами ОСЦПВ були проведені виплати:

СК Кредо на суму 922 тис. грн, середня виплатa 15,5 тис. грн;
CК СГ “ТАС” на суму 5,5 млн грн, середня виплата 12 тис. грн.

Додаткову інформацію про поліси ОСЦПВ та інші види страхування від партнерів ПриватБанку можна знайти на офіційному сайті privatbank.ua та в Приват24.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *