23 підприємці Херсонщини отримали фінансування на розвиток бізнесу за підтримки сервісу «КУБ» від ПриватБанку

Власники магазинів і кафе, підприємств сфери послуг та фермерських господарств – загалом 23 приватні підприємці та малі підприємства Херсонщини уже скористалися сервісом ПриватБанку “КУБ” і отримали фінансову підтримку на розвиток свого бізнесу.

Карта.png
Новий унікальний  сервіс “КУБ” від ПриватБанку пропонує українцям інвестувати кошти у вітчизняний бізнес та надає можливість малим підприємствам і дрібним підприємцям отримати надійне та стабільне джерело фінансування, а також створити нові робочі місця.

На електронному майданчику “КУБ” виставляються заявки на отримання фінансування до 300 тис. грн, причому в заявці можна не тільки представити бізнес і плани його розвитку, але й запропонувати додаткові бонуси та знижки для майбутніх інвесторів. Заявка буде активна протягом двох тижнів – якщо проект збере потрібну суму, вона буде перерахована власнику підприємства як платна позика. Буквально наступного дня після того, як сума інвестицій буде зібрана в повному об’ємі, підприємець отримує кошти на свій картковий рахунок.

Першою представницею Херсонщини, яка отримала фінансування за допомоги сервісу мікрокредитування «КУБ», стала скадовський приватний підприємець Оксана Лебедєва. Наступними в області успішними учасниками проекту стали підприємство «Автоагроексперт-Південь», яке отримало в кредит 89 000 грн, та магазин “Кооператор” із Нововоронцовки (50 000 грн).

Серед 23 підприємців Херсонської області, що розширили бізнес завдяки “КУБу”, – Ельміра Мухітдінівна Сефля з Генічеська та Олександр Ілліч Колеснік із Корсунки. Зовсім нещодавно кожен з них отримав у кредит по 50 000 грн.

– Я займаюся бізнесом з 2001 року, спеціалізуюся на оптово-роздрібній торгівлі цукерками та солодощами, – говорить власниця генічеського магазину “Гермес” Ельміра Сефля. – Буду відкривати нові торгівельні точки у районному центрі та на Арабатській Стрілці. Це допоможе збільшити прибуток, знайти нових клієнтів і створити нові робочі місця – завдяки ПриватБанку. Дякую йому за таку можливість!
 

– Обслуговуюся в Новокаховському відділенні ПриватБанку більше 2 років, – зазначає корсунський підприємець Олександр Колеснік. – Відчув у собі сили та наснагу рухатися далі, розвивати свій бізнес і звернувся до фахівців банку за порадою щодо можливої допомоги від інвесторів. Уважно ознайомився з умовами та відгуками про “КУБ” і зрозумів: це саме те, що треба! Кредит отримав навдивовижу швидко – ражду всім підприємцям скористатися цим сервісом.
Сьогодні в Україні розгортається перша загальнонаціональна програма розвитку малого бізнесу «Країна підприємців», що допоможе всім охочим почати свою справу, а підприємцям залучати доступні мікрокредити та користуватися безкоштовними консультаціями та допомогою спеціалістів.

Національна програма розвитку малого бізнесу «Країна підприємців», яку запускає ПриватБанк, дозволить у найближчі роки створити понад мільйон нових робочих місць і підняти українську економіку.

Завдяки новим можливостям, що відкриває сервіс підтримки малого бізнесу «КУБ», велика кількість тих, хто через зміни в економіці не може знайти роботу в традиційних галузях, зможуть створити власний бізнес і гідно забезпечувати себе та родину.

На даний момент підтримку знайшли вже 1235 проектів – за допомоги першої в Україні платформи народного кредитування малого бізнесу вони були профінансовані на загальну суму 130 699 160 грн. Щоб стати учасником національної програми «Країна підприємців», достатньо зареєструватися на сайті програми kub.pb.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *