На Херсонщині вже установлено 44 поштомати – ПриватБанк видає посилки за 10 секунд

ПриватБанк запустив технологію безконтактного отримання посилок у поштоматах, що дає можливість отримувати відправлення за 10 секунд за допомогою смартфону без використання терміналів самообслуговування. Як повідомили в банку, щоб забрати посилку в поштоматі, потрібно просто відсканувати QR-код поштомата в мобільному додатку Privat24.

«Нова технологія скорочує час отримання посилок до фантастичних 10 секунд, якщо ж необхідна оплата отримання, це забере не більше 20 секунд, – говорить керівник напрямку «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Ми тестували нову технологію в наших відділеннях у Дніпропетровську, де сьогодні кожну п’яту посилку вже забирають за допомогою смартфону та Privat24».

Щоб отримати посилку в поштоматі за допомогою смартфону, необхідно запустити Privat24 та відсканувати QR-код на поштоматі. Якщо посилка відправлена без оплати, скринька поштомата відкривається автоматично після сканування QR-коду. Якщо отримання посилки потрібно оплатити, після сканування коду в додатку потрібно буде вибрати картку для оплати та підтвердити списання коштів. У разі отримання кількох посилок скриньки будуть відчинятися автоматично з інтервалом у кілька секунд.

Сьогодні у відділеннях ПриватБанку працює понад 1 460 поштоматів – сучасних автоматичних точок отримання посилок і кореспонденції. Поштомати ПриватБанку є не тільки у великих містах, а й у віддалених населених пунктах і районних центрах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *