Херсонська філія ПриватБанку реалізує залізничні квитки на новий рейс швидкісного потягу «Інтерсіті» сполученням «Київ – Херсон»

ПриватБанк розпочав продаж залізничних квитків на швидкісний потяг № 766/765 “Інтерсіті” сполученням «Київ – Херсон», перший рейс якого відбувся 5 липня 2016 року.

 

Поїзд долає відстань від Києва до Херсона за 7 годин 15 хвилин. У ньому 5 вагонів з місцями для сидіння, 272 місця другого класу та 30 місць першого.

.

 

Зі станції Київ-Пасажирський швидкісний потяг № 766/765 “Інтерсіті”  відправляється о 07:37 та прибуває в Херсон о 14:52. Зворотно зі станції Херсон поїзд вирушає о 15:57 і прибуває в столицю о 23:07. Маршрут поїзда – 582 км, він робить дві зупинки на станціях Долинська та Миколаїв.

 

Потяг курсуватиме щоденно до середини жовтня. Надалі в «Укрзалізниці» будуть вирішувати, чи варто затверджувати маршрут на постійній основі.

 

Херсонська філія ПриватБанку вже розпочала продаж квитків на цей популярний рейс. Їх можна придбати у будь-якому з 76 відділень банку в області, 355 терміналів самообслуговування, зателефонувавши на безкоштовний номер 3700, через Інтернет-банк «Приват24» та на сайті bilet.pb.ua.

 

Купуючи квиток у ПриватБанку, Ви економите на дорозі в касу, не витрачаєте часу на чергу та самі контролюєте оформлення залізничного квитка – адже уникаєте помилок, які може зробити касир.

 

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців. Протягом останнього року кількість херсонців, що купують залізничні квитки в ПриватБанку, збільшилася більше ніж у двічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *