Інтернет-супермаркет Rozetka підключив онлайн-розстрочку

Клієнти Rozetka тепер можуть купувати товари в розстрочку, оплачуючи на сайті тільки частину покупки. Найбільший український інтернет-магазин і ПриватБанк запустили технологію онлайн-кредитування, що дає можливість миттєво оформляти розстрочку просто на сайті rozetka.ua.
«Я і багато моїх друзів уже давно купуємо товари в Rozetka, тому я дуже задоволений, що саме в цьому магазині можна не тільки миттєво оформити покупку, але й купувати товари в розстрочку, – говорить Заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – Для цього не потрібно жодних довідок, документів і погоджень, достатньо мати картку ПриватБанку. Оформлення кредиту триває півхвилини, а отримати покупку найшвидше можна в нашому поштоматі у відділенні банку».
Щоб оформити покупку в Rozetka в розстрочку, покупцеві досить вибрати товар на сайті магазину, спосіб оплати – «Миттєва розстрочка», і зазначити реквізити своєї пластикової картки. Після цього залишається підтвердити операцію за допомогою пароля, який приходить на мобільний телефон клієнта, отримати підтвердження банку про можливість видачі кредиту.
На сьогодні до сервісу «Миттєва розстрочка» підключено найбільші компанії інтернет-торгівлі в Україні, а також 32 223 торгові точки, серед яких усі популярні українські мережі з продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття та інших товарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *