До Дня захисника України співробітники та клієнти ПриватБанку передали бійцям АТО бронемашину та комплекти теплої форми

Клієнти та співробітники ПриватБанку до Дня захисника України передали бійцям 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади Збройних сил України броньовану машину та комплекти теплої форми. Як повідомили в банку, ремонт і бронювання автомобіля, а також замовлення та пошиття форми було зроблено за рахунок зібраних клієнтами та співробітниками банку коштів. Сучасні комплекти теплого армійського одягу доповнено тактичними рукавичками та захисними окулярами, рекомендованими військовим відомством.

«Від імені мільйонів клієнтів банку в цей день ми хочемо щиро побажати всім, хто стоїть на варті миру в нашій країні, міцного здоров’я, витривалості та рішучості, успіху та щастя, – говорить Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Сміливість і відвага наших захисників достойні найвищих нагород. Вам ми вдячні за спокій в наших оселях і мирне небо над головою».

Як повідомили в банку, з березня 2014 року у Фонд підтримки українських бійців і поранених клієнти та співробітники банку перерахували понад 25 млн грн, що спрямовано на закупівлю бронежилетів, іншої армійської амуніції бійцям АТО, медичного обладнання та медикаментів для військових шпиталів.

ПриватБанк одним із перших підтримав ініціативу допомоги армії та пораненим. Благодійний внесок можна зробити через банкомати, термінали самообслуговування, у Приват24 або на сайті банку. Мінімальну суму благодійних внесків не обмежено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *