Клієнти Stylus зможуть зручно одержувати свої покупки через поштомати ПриватБанку

 

З початку вересня клієнти інтернет-магазину STYLUS.UA зможуть швидко та зручно отримувати свої товари через поштомати ПриватБанку, що працюють у більшості міст України. Вибрати зручну доставку в поштомат можна просто на сайті магазину, а оплатити покупку під час одержання за допомогою пластикової картки.

«Зручний час отримання посилки можна вибрати самому, до поштоматів майже ніколи немає черг, тому отримати куплений у магазині товар можна швидше та комфортніше, – говорить керівник напрямку «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Найближчий поштомат напевно знаходиться поряд з Вашим домом або офісом, а до кінця року поштовий сервіс самообслуговування буде працювати в кожному українському місті або селищі».

 

«Я дуже радий, що нарешті ми можемо запропонувати нашим клієнтам дійсно революційний спосіб одержання товару, – говорить Андрій Карпюк, CEO STYLUS.UA. –  Час рухатися в Європу. Я думаю, усім набридло заповнювати купу паперів і чекати годинами в чергах, вибудовувати свій маршрут додому таким чином, щоб заїхати в пункт видачі на іншому березі Києва. Час – гроші, це розумію я і, звичайно ж, розуміє покупець. STYLUS.UA за інновації та автоматизацію – це рушійна сила прогресу. Давайте користуватися поштоматами ПриватБанку разом! :)».

 

Сьогодні в Україні працюють понад 1 400 поштоматів ПриватБанку у відділеннях банку та торгових центрах. Коли посилку доставлено в поштомат, одержувачу надсилається SMS-повідомлення та електронний лист на e-mail, після чого можна забрати відправлення, підтвердивши свою особу через термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки ПриватБанку або увівши номер телефону на сенсорному екрані. Заплатити за доставку товару або оплатити його вартість після одержання (післяплата) можна одночасно з відкриттям скриньки в поштоматі пластиковою карткою або готівкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *