AVON і ПриватБанк запустили новий спосіб доставки замовлень

Компанія AVON, світовий лідер косметичного ринку, спільно з ПриватБанком запустили новий сервіс – доставку продукції через національну мережу поштоматів ПриватБанку, що нараховує понад 1 400 пунктів по всій Україні. Уже сьогодні клієнти AVON можуть отримувати замовлення в поштоматах ПриватБанку у Вінниці, незабаром послуга стане доступна в Одесі та Львові, а потім і по всій Україні.
 
«Ми постійно працюємо над удосконаленням сервісу для наших представників, і спільний проект з ПриватБанком – це ще один крок у цьому напрямку», – зазначила Карина Таковенко, генеральний директор AVON в Україні та Грузії.
«Сьогодні поштомати ПриватБанку працюють у 480 населених пунктах України. Зручний графік роботи та місцезнаходження поштоматів дозволять компанії AVON зробити доставку замовлень максимально ефективною та комфортною для її представників як у великих містах, так і у віддалених райцентрах», – коментує керівник бізнесу «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун.

Новий сервіс дозволяє не тільки отримувати замовлення в зручному режимі, але й гарантує безпеку їх отримання. Після доставки посилки в поштомат представник отримує SMS-повідомлення. Забрати посилку одержувач може після підтвердження своєї особи. Для цього необхідно ввести на екрані термінала номер телефону та код.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *