Консультанти Oriflame зможуть отримувати замовлення в поштоматах ПриватБанку

Клієнти найбільшої в Україні косметичної компанії Oriflame тепер зможуть отримувати замовлення не тільки в офісах компанії, але й через національну мережу поштоматів ПриватБанку. У рамках спільного проекту доставка замовлень Oriflame через поштомати ПриватБанку стартувала в Одесі та Києві, а найближчим часом новим сервісом зможуть скористатися консультанти Oriflame по всій Україні.
«Отримати замовлення можна в найближчому відділенні банку, а оплатити його – пластиковою карткою через термінал самообслуговування. Це значно зручніше, ніж підлаштовуватися під графік роботи кур’єра, – говорить керівник напрямку «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Особливо зручним новий сервіс буде у віддалених регіонах. Поштомати вже доступні в 480 населених пунктах, і їхня кількість постійно збільшується».
Сьогодні мережа поштоматів ПриватБанку нараховує 1 400 точок отримання посилок, причому не тільки у великих містах, а й у віддалених населених пунктах і районних центрах. Унікальна технологія логістики та використання банківського термінала та платіжної картки дозволяє гарантувати безпеку отримання відправлень. Коли покупку доставлено в поштомат, одержувач бачить SMS. Він може забрати посилку після підтвердження своєї особи, ввівши номер телефону та код на сенсорному екрані термінала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *