Клієнти ПриватБанку допоможуть закупити обладнання для українських відділень дитячої онкогематології

За перші два тижні проведення кампанії зі збору коштів на допомогу онкохворим дітям «Заради життя!» клієнти ПриватБанку перерахували рекордну суму – 822 тисячі гривень. Як повідомили в благодійному фонді «Допомагати просто!», що став одним з організаторів акції, у рамках цієї кампанії відкрито збір коштів для закупівлі обладнання, необхідного для діагностики та лікування онкогематологічних та онкологічних захворювань маленьких пацієнтів Київського обласного онкологічного диспансеру, відділення онкогематології Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні, Миколаївської обласної дитячої лікарні.

«В Україні багато дітей, які потребують дорогого лікування, щоб побороти страшну хворобу. Шанси на одужання значно виростають за раннього виявлення захворювання та оперативної організації лікування, – говорить керівник проекту «Благодійність» Анна Павлова. – Ми вважаємо, що обладнання, що плануємо придбати в рамках цієї кампанії, допоможе врятувати життя дітей з різних куточків України».

 

Приєднатися до акції можуть клієнти ПриватБанку та всі охочі. Зробити свій вклад за програмою «Заради життя!» можна лише за хвилину на сайті blago.pb.ua, у системі електронних платежів Приват24 або в будь-якому банкоматі ПриватБанку по всій країні. Кожна з перерахованих гривень дійде до свого одержувача. Усі, хто перераховують гроші, обов’язково отримують звіт про їх використання на e-mail або в SMS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *