ПриватБанк і Visa оголосили сезон полювання на гаджети

В Україні стартувала нова акція «Подарунки за онлайн-покупки», яка допоможе жителям країни користуватися безпечними онлайн-платежами та щотижня вигравати найпопулярніші електронні гаджети.

Як зазначають організатори проекту міжнародна платіжна система Visa і ПриватБанк, головне його завдання – стимулювання розвитку в Україні електронної комерції з використанням безпечних онлайн-платежів, які забезпечують система VisaNet і ПриватБанк. У рамках акції, що триватиме до кінця літа, щотижня розігруватимуться iPhone 5С, ноутбук Asus Transformer та інші подарунки.

«Усі знають, що купувати в Інтернеті зручніше та дешевше, але ще не всім відомо, що сьогодні розплачуватися картками Visa від ПриватБанку за покупки в Інтернеті навіть безпечніше, ніж платити карткою на касі магазину, – зазначає Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Додатковий рівень безпеки онлайн-розрахунків клієнти ПриватБанку отримують за допомогою глобального сервісу Verified by Visa».

«Полювання» на гаджети стартувало цього понеділка та триватиме майже до кінця літа. Учасників акції щотижня чекають iPhone 5С, ноутбук Asus Transformer або один з 10 зарядних пристроїв Cager.

Щоб узяти участь в акції «Подарунки за онлайн-покупки», потрібно зареєструватися та купувати в Інтернеті за допомогою картки ПриватБанку Visa на суму від 100 грн. Зареєструватися в акції можна на сайті internet.pb.ua, через e-mail, що надісланий банком, або за посиланням у повідомленні в Приват24. Отримати картку Visa від ПриватБанку можна за кілька хвилин у будь-якому відділенні абсолютно безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *