ПриватБанк став банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для виплати компенсацій вкладникам ПАТ «ВіЕйБі Банк»

З 27 березня ПриватБанк почав виплати відшкодувань вкладникам банку ПАТ «ВіЕйБі Банк», які, укладаючи депозитний договір у ПАТ «ВіЕйБі Банк», зазначили місце реєстрації проживання за паспортом: Івано-Франківська, Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області, а також клієнтам-нерезидентам.

Виплати гарантованої суми відшкодування будуть здійснюватися до 12 травня 2015 р. включно. Як повідомила прес-служба банку, отримати кошти можна в будь-якому з 2 560 відділень ПриватБанку.

У відділеннях ПриватБанку вкладники ПАТ «ВіЕйБі Банк» зможуть отримати свої кошти готівкою або зарахувати їх на пластикову картку. Обмеження на видачу готівки в розмірі 150 тис. грн на день, установлені НБУ, не поширюються на виплати відшкодування Фонду гарантування.
Окрім того, клієнтам ПАТ «ВіЕйБі Банк» ПриватБанк пропонує особливі умови – надбавку 0,5% до базової ставки за договором у разі розміщення депозиту в гривні або валюті на строк 3 місяці та більше.

Для отримання компенсації достатньо пред’явити паспорт. Максимальний розмір гарантованої до відшкодування суми, включаючи проценти, становить 200 тис. грн.

Більшість відділень ПриватБанку обслуговує клієнтів не тільки в робочі дні, але й у суботу. Детальнішу інформацію про порядок виплат компенсацій можна отримати за телефоном 3700 або на сайті банку www.pb.ua

ПриватБанк – найбільший учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. На сьогодні ПриватБанк здійснює виплати вкладникам ПАТ «БРОКБІЗНЕСБАНК», ПАТ «БАНК «ТАВРИКА», ПАТ «ІНТЕРБАНК», АТ «ЄВРОГАЗБАНК», ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК», ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАНСОВИЙ СВІТ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *